«ЛНР» передала Україні 54 ув’язнених


Cьогодні на підконтрольну Україні територію було передано ще 54 засуджених, які відбували покарання на окупованій частині Луганської області. Про це повідомила уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова, – пише УНІАН. Об этом сообщает yolk-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Сьогодні на мосту біля міста Щастя всьоме відбулась передача засуджених громадян України, які перебували в пенітенціарних установах на момент окупації частини Луганської області», – заявила вона.

За словами Денісової, під час передачі від представників так званої «ЛНР» отримали 54 особи.

«Серед них наймолодшому – 26 років, а найстаршому – 61 рік. Ці засуджені проживали на території Луганської, Донецької, Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей та в Києві», – написала омбудсмен.

Вона зауважила, що одразу після проходження всіх необхідних процедур одну особу сьогодні ж буде звільнено у зв’язку із закінченням строку відбування покарання.

Денісова додала, що Україні було передано 10 кримінальних справ, за якими засуджені зможуть звернутися до судових органів в порядку апеляції або касації. Право цих громадян на вільний доступ до правосуддя буде відновлено. Починаючи з грудня 2018 року до сьогодні з окупованої частини Луганщини було отримано 373 засуджених громадянина України, а з Донецької області – 13, з них 105 осіб звільнено.

«Робота в даному напрямку продовжується та перебуває під особистим контролем президента України Володимира Зеленського», – резюмувала Денісова.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/lnr-peredala-ukraini-54-uv-iaznenykh/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя